REFERENCE

Vážená paní Kolková,

velice ráda bych Vám chtěla touto cestou poděkovat za pomoc, kterou jste poskytli mému tatínkovi, panu B. tím, že jste umožnili pobyt mamince. Mamince se ve vašem zařízení moc líbilo a tatínek byl šťastný, že je o maminku tak dobře postaráno. Přístup personálu byl opravdu na vysoké profesionální úrovni a děkuji za vše, co jste pro naši rodinu udělali. Přeji pohodové dny.

Barbara - dcera


Chtěla jsem touto cestou poděkovat za svého otce pana Karla, který byl u vás v odlehčovacím zařízení ubytován v únoru 2020. Tatínek byl u vás velice spokojený. Sestřičky jsou velice milé a vstřícné a vždy otci vyšli vstříc a pomáhaly mu. Pokoje jsou vybaveny perfektně a hlavně bezbariérově, což pro nás bylo důležité, jelikož taťka je na invalidním vozíku. Stravování je skvělé a chutné. Celkově můžu pobyt hodnotit kladně. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů.

Ing. Markéta ...

Maminka - paní Ivana Š... absolvovala u Vás pobyt v termínu 18.7.-29.7.2019 a moc se ji u Vás líbilo. Ráda by tímto poděkovala za vzornou péči, starostlivost i dobrou stravu. Děkuji za péči o maminku v době mého pobytu v zahraničí.

Jarmila - dcera 

Dovolte, abych touto cestou poděkoval vašemu sociálnímu zařízení, Hladnovská 119, hlavně pak celému pečovatelskému týmu., který se postaral na vysoké profesionální úrovni o mou matku Alexandru 93 let, která u vás pobývala.
Maximální pracovní nasazení, které obdivuji, nám hodně pomohlo zvládnou těžkou situaci do které jsme se dostali.
Upřímně vám všem děkuji. 

Ladislav B...

Moje maminka využívala koncem loňského roku služeb odlehčovací péče na Hladnovské. Chodila jsem za ní téměř každý den a s obdivem sledovala práci, kterou odvádějí tamní sestry a pečovatelky. Naprosto úžasná byla mladá žena, která se starala o vyplnění volného času všech klientů a jejíž jméno si bohužel ke své lítosti nepamatuji. Často přišla za klienty i mimo svou pracovní dobu. Nicméně všichni komplet si zaslouží poklonu. Milé dámy, Vaše práce je neskutečně náročná a nenahraditelná.

Děkuji vám všem, velice si vás vážím

Eva

Měla jsem u vás v soc. zařízení umístěnou maminku Marii na 14 dní. Po mnoha telefonátech podobným zařízením na celém území Ostravy mi centrum soc. služeb v Porubě doporučilo "Muglinov" a musím říct zcela upřímně, že nelituji. Maminka byla spokojená, u přijetí dne 26.3 i odchodu 9.4. všichni pracovníci byli vlídní, ve všem vyšli vstříc, vše vysvětlili. Maminka bývá dost neklidná má téměř 90 let je to s ní někdy velmi těžké, ošetřovatelky vše zvládly bez jakýkoli výtek. Skláním se před jejich trpělivostí a ještě jednou bych touto cestou chtěla poděkovat všem. Máte těžkou, ale moc záslužnou práci a zasloužíte úctu všech nás, kterým pomáháte v tak obtížných situacích a obdobích. Bez vás bychom to nezvládli.

Děkuji

I za maminku Ivana ...

Dovolte mi prosím touto cestou poděkovat vám všech z Hladnovské 119, úplně a nejvíc potom úžasného kolektivu slečen, žen a dam z prvního poschodí, prostě personálu odlehčovací pobytových služeb, za jedinečný přístup ke všem těm starším a nemocným, kteří již sami mnoho nezvládnou a taky hlavně za obrovskou trpělivost s mým otcem a mnou samotným.

Upřímně DĚKUJI

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Tímto bych chtěla poděkovat pracovníkům odlehčovací pobytové služby za laskavou a vstřícnou péči, která mi byla poskytnuta v době, kdy došlo ke zhoršení mého zdravotního stavu. Po předchozích zkušenostech, kdy jsem byla hospitalizována v nemocnici a setkala se s neochotou zdravotního personálu, jsem měla obavu, že jakmile se dostanu do nějakého zařízení, už se nikdy nevrátím zpět domů. Vlídnost a poskytnutá péče personálu odlehčovací služby mi pomohla ke zlepšení nejen mého zdravotního, ale i psychického stavu, a hlavně k brzkému návratu zpátky domů.
Ještě jednou velice děkuji.

Anna

Chtěla bych ještě i touto cestou poděkovat celému kolektivu zaměstnanců DPS Hladnovská 119/A za příkladnou péči o mého otce. Byl tam ubytovaný jeden rok a po celou dobu se krásně starali o vše, co bylo třeba a ve všem nám oběma vycházeli vstříc. Všichni zaměstnanci jsou velice milí, příjemní a vstřícní a já jsem moc rád, že jsem měla možnost v jejich zařízení svého tatínka mít ubytovaného. Na závěr bych ráda popřála všem hodně osobních i pracovních úspěchů.

Helena