Zahradní slavnost DPS Antošovice

17.06.2024

Ve středu 12.června proběhla v Domově pro seniory v Antošovicích Zahradní slavnost. Klienti se pustili do příprav s velkou chutí a nadšením. Výsledkem byla spousta sladkých a slaných pochutin, na kterých si všichni pochutnali.

Proměnlivé počasí naštěstí nikoho neodradilo a odpoledne se na nás usmálo i sluníčko, takže jsme se mohli pustit do grilování. O zábavu se tradičně postaral harmonikář pan Gavlík společně se svým kytarovým doprovodem. Zahráli oblíbené písně a po celé odpoledne vládla milá a uvolněná atmosféra.

Slavnostní zahájení uvedla paní ředitelka Ing. Jiřina Halamčáková společně s náměstkyní primátora Mgr. Dagmar Macháčkovou, MPA.

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní učitelce Komůrkové ze ZŠ Šilheřovice, která přijala naše pozvání a přinesla klientům krásný dárek. Zároveň bychom chtěli poděkovat všem rodinným příslušníkům za dobroty, které s sebou přinesli a společně se svými příbuznými s námi strávili velmi příjemný čas. Obrovské poděkování patří všem zaměstnancům, kteří se na akci podíleli a pomohli s přípravami.

Celou akci si všichni užili a klienti se již nyní těší na další společná setkání.