Procházka s žáky ZŠ Šilheřovice

22.06.2026

Ve čtvrtek 18. června jsme v našem domově prožili příjemné dopoledne plné pohybu, radosti a milých setkání. Den jsme zahájili společnou procházkou kolem Antošovických rybníků, kde si uživatelé i personál užili příjemnou atmosféru a čas strávený na čerstvém vzduchu. V cíli naší cesty nechybělo malé občerstvení v podobě nealkoholického piva nebo minerálky.

Na zpáteční cestě se k nám připojili žáci osmé třídy ze ZŠ Šilheřovice v doprovodu paní učitelky a paní asistentky. Společně jsme se přesunuli do zahrady domova, kde na všechny čekalo malé občerstvení - špekáčky, koláčky, džusy a osvěžující nanuky. Nechyběla dobrá nálada, smích ani příjemné povídání.

Společně strávené chvíle přinesly mnoho hezkých momentů, vykouzlily úsměv na tváři všem zúčastněným a zanechalo po sobě spoustu krásných vzpomínek.